איסוף עצמי: רחוב מוטה גור 9 פתח תקוה

 

 

  

21. מצבר AGM

דף הבית >> 35.מאמרים >> 21. מצבר AGM
מצבר AGM   
 
 
טכנולוגית AGM הפכה פופולרית בתחילת 1980  כמצבר אטום עופרת חומצה למטוסים צבאיים, כלי רכב ו UPS בכדי להפחית במשקל ולשפר את האמינות.החומצה נספגת על ידי חוצץ מפיברגלס    ,    . זה מאפשר משלוח ללא הגבלות של חומרים מסוכנים.החוצצים יכולים להיות  שטוחים וגם חוצצים גליליים.  
מצבר  AGM הוא בעל התנגדות פנימית נמוכה מאוד, הוא מסוגל לספק זרמים גבוהים על פי דרישה, ומציע חיי שימוש  ארוך יחסית,  ומצבר זה אטום וללא טיפול, מספק אמינות חשמלית טובה וקל יותר מאשר סוג עופרת חומצה רגילה המצריכה טיפול כמו הוספת מים מידי פעם. מצבר זה מיועד גם  לטמפרטורות נמוכות ויש לו פריקה עצמית נמוכה.
היתרונות המובילים הם שמצבר זה מחזיק פי 5 יותר מהמצבר הרגיל   ויכולת מחזור עמוקה. מצבר AGM מציע עומק של פריקה של  עד 80 אחוזים להבדיל ממצברים רגילים של עד   %  50 DoD אחוזים בכדי להשיג את אותו מחזור החיים.  
www.afik2.com,www.afik2.co.il

מצברי  AGM מגיעים בקיבול גבוה  ונמצאים  בכלי רכב מערכות סולריות מערכות גיבוי,יכטות וישומי רובוטים ומערכות המצריכות אמינות גבוה. כמו כן יש להם יכולת עמידה ברטט עבור מכוניות מירוץ, מכונות לשטיפת רצפות היות והם אטומות ובמצב של תאונה או התהפכות החומצה אינה נשפכת,בגלל מבנה הסוללה ניתן להתקינה בזוייות שונות .
 כמו בכל מצבר ג'ל אטום מצבר AGM רגיש לטעינת יתר , ניתן לטעון סוללות אלו    תא 2.4V/ ללא בעיה,עם זאת בגלל טמפ' גבוה בקיץ עשויה לדרוש מתח טעינה  נמוךV  2.25-2.30     .
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים