איסוף עצמי: רחוב מוטה גור 9 פתח תקוה

 

 

  

גלאי קרינה חשמלית ואלקטרומגנטית DT-1130

דף הבית >> 4. ציוד בדיקה ומדידה >> מכשירי בדיקה >> גלאי קרינה חשמלית ואלקטרומגנטית DT-1130
12 חודשים
שם המוצר/פריט: גלאי קרינה חשמלית ואלקטרומגנטית DT-1130
   
המחיר שלנו: 198.00
מע"מ: לא כולל מע"מ
דמי משלוח: 29.00
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
זמן הספקה:(ימי עסקים)
 
מק''ט: DT-1130
 
   
הוסף לסל      


מידע נוסף 

המשלוח הוא בציטה שופס (איסוף מחנות קרובה לביתך) או דואר רשום

* לא ניתן להחזיר את המוצר
  גלאי מד קרינה אלקטרומגנטית DT-1130

מאפיינים:
1, מדידה פשוטה, מהירה של מוצרי חשמל, ציוד תעשייתי מודדת את עוצמת הקרינה האלקטרומגנטית.
2, משקל נמוך.
3, בדיקת רוחב פס.
4, המכשיר נותן לנו יכולת לבחון את הקרינה היוצאת ממכשירים חשמליים.

מדידה נהלים:
1, לחצו על מתג ההפעלה, קרוב למכשיר החשמל הנמדד.
2, החזק ביד את המכשיר התקרב לאט למוצר החשמלי הנבדק, עד לקבלת ערך גדולה של קרינה אלקטרומגנטית   של העצם הנבדק. הערה: מרחק האובייקט הנמדד יכול להיות גבוה.
3, נסה לשנות את המכשיר במהלך המדידה של נקודת מבט, כדי להשיג את התוצאות המדידה הטוב ביותר.
4, כשהאובייקט הנמדד כבוי הקריאה צריכה להיות אפס. אם לא כנראה שיש הפרעות מסביב.

קריאה LCD עם קריאה מקסימלית של 1999 (ספרות)
רוחב פס בדיקה: 50Hz-2000MHz
דגימה זמן: כ - 0.4 שניות
מתח הפעלה: 9V
סוללה: 9V 6F22

יחידות: µw/cm2   

 

התקן המותר של קרינה סלולרית

התקן המותר של קרינה סלולרית, על פי איגוד הבריאות העולמי הוא של 450 מיקרוואט לס"מ מרובע. תקן זה מתייחס לאפקט החימום של הקרינה, הידוע כפוגע בגוף האדם, ולא לאפקט הא-תרמי של הקרינה הסלולרית. בשנים האחרונות (החל מלפני 30 שנה ובמיוחד בשנים האחרונות) נצבר מידע עצום שקשה מאוד לערער עליו, שלקרינה הסלולרית (קרינה לא מייננת) יש אפקט א-תרמי הפוגע בשלל מנגנונים בגוף האדם.

ציטוט מאתר של איכות הסביבה
נכון לתחילת שנת 2011 אין תקן שקובע סף לעוצמת השדה המגנטי. קיימות המלצות לסף של 2  מיליגאוס לחשיפה אקוטית קצרת טווח (חשיפה רגעית). קיימת המלצה לתכנון של מתקני חשמל חדשים לפי סף לחשיפה ממושכת ממוצעת של עד שני מיליגאוס. בשלב זה מטפלים במתקני חשמל קיימים לפי סדר עדיפויות
במתקנים הגורמים לחשיפה ממוצעת מעל ארבעה מיליגאוס.


 

קרינה מגנטית / שדה מגנטי

קרינה אחרת שאינה זוכה לחשיפה תקשורתית הולמת (מסיבות לא ברורות) היא קרינה מגנטית השייכת לקבוצת התדרים הנמוכים בחלק השמאלי ביותר של הספקטרום (בצבע ירוק).בעוד שמהקרינה הסלולרית, באופן יחסי, קל להתרחק ע"י הגבלת השימוש בציוד אלחוטי ושמירת מרחק בטוח מציודים כאלה – השדה המגנטי נפוץ יותר ממה שחושבים.כל ציוד אלקטרוני הצורך חשמל פולט רמה מסויימת של קרינה בתדרים נמוכים מאד שהיא בעצם שדה מגנטי. החל מהמחשב בו אתם משתמשים לגלוש באינטרנט, הטלויזיה בה אתם צופים וגם המקרר הביתי.בניגוד לקרינה הסלולרית חבוטת הויכוחים, על הקרינה המגנטית אין כמעט חולקים שיש לה השפעות שליליות. הארגון הבינלאומי לחקר הסרטן קובע כי חשיפה לקרינה ברמה העולה על 2 mG (עוצמה די נמוכה יחסית) לאורך 24 שעות רצופות הינה "גורם אפשרי לסרטן".להלן טבלה עם מדידות של מומחים ממכשירי חשמל ביתיים נפוצים:

מצד אחד, מפחיד ומלחיץ לקרוא טבלה כזו אך מצד שני – שימו לב שמספיק להתרחק מטר מרוב המכשירים כדי לצמצם את הקרינה לטווח התקני.

ושוב, צריך לזכור את משך זמן החשיפה שהוא פרמטר חשוב. אם אתם שוהים זמן קצר מאד במקום בו נפלטת על גופכם קרינה יחסית גבוהה (100-300 mG) אין זה משמעותי. אך חשיפה לאורך 24 שעות היא משמעותית גם ברמת קרינה נמוכה יחסית (4-10 mG).

מקרי קצה מהם כדאי להיזהר

 

בתים בעלי חימום רצפתי – הקרינה מהרצפה בד"כ גבוהה וקיימת בכל הבית כך שלא ניתן להתרחק ממנה. אם החימום הרצפתי מותקן בביתכם, כדאי להזמין מודדים מקצועיים ולבדוק את רמת הקרינה, במידת הצורך ניתן לשפר את מנגנון החימום כך שהקרינה תפחת לטווח המומלץ. אם החימום הרצפתי מותקן אצל השכן מעליכם, גם אתם נחשפים לקרינה אותה פולטת רצפת השכן. כיום אין חוק היכול לאלץ את השכן לנקוט בפעולות לצמצום הקרינה וייתכן שתצטרכו לעבור מקום במידה והקרינה חורגת מהתקן.

ארונות חשמל, עמודי חשמל – כיון שאין אכיפה מסודרת לנושא הקרינה בארץ, אתם עלולים לגור בסמוך לקו מתח או לגור בדירה שיש בה ארון חשמל סמוך לחדר שינה או חדר עבודה. גם במקרים אלה מומלץ להזמין מודדים מקצועיים ולהתייעץ איתם על פתרונות לנושא.

מכשירים חשמליים בחדר שינה – שנאים חשמליים (מטען בטריות,שנאי סלולרי ועוד) פולטים קרינה מגנטית רבה ולכן יש להקפיד להרחיקם במידת האפשר מחדר השינה בו אתם שוהים זמן רב או לפחות להרחיקם מאיזור הראש.

קרינה במקום העבודה – מכונות המפיקות עצמה חשמלית גבוהה כמו גנרטורים, ציוד רתכות וכדו' פולטים קרינה מגנטית עצומה (אדי ריתוך הם גורמים מסרטנים לכשעצמם). עבודה קבועה עם מכונות אלה עלולה להיות מסוכנת בטווח הרחוק ולכן כדאי לבדוק את הנושא בקפידה ואם יש אפשרות, לצמצם את השהייה בסמוך למכשירים אלה או אפילו לשקול החלפת מקצוע.

 

לסיכום -מטרת המאמר היא בעיקר פיתוח מודעות לעניין חשוב זה.אחרי הכל, לא משנה כמה נקפיד על תזונה נכונה, פעילות גופנית, נימנע מעישון ונצרוך תוספים שונים אם הרסנו את הכל עם חשיפה לקרינה מסוכנת.כפי שצוין קודם, חשיפה זמנית גם לקרינה גבוהה יחסית איננו משמעותי. הדגש בזהירות צריך להיות על מקומות בהם אנו שוהים זמן רב כמו בבית, בעבודה וכו'.

 

גלאי קרינה אלקטרומגנטית,מד קרינה שדה חשמלי,קרינה אלקטרומגנטית מסוכנת,קרינה אלקטרומגנטית מארונות חשמל,קרינה מארונות חשמל ביתיים,קרינה מארון חשמל בבית ספר,בדיקת קרינה מארון חשמל,קרינה אלקטרומגנטית מארונות חשמל,קרינה אלקטרומגנטית בדיקה,קרינה אלקטרומגנטית בלתי מייננת,קרינה בלתי מייננת מטלפון נייד,קרינה מטלפון נייד בטעינה,קרינה אלקטרומגנטית מותרת,קרינה אלקטרומגנטית ממתקני חשמל,מד קרינה בלתי מייננת,מד קרינה אלקטרומגנטית


גלאי קרינה אלקטרומגנטית מיליגאוס/טסלה
 
גלאי קרינה אלקטרומגנטית מיליגאוס/טסלה
במלאי
 
המחיר שלנו: 590.00 ש"ח

 

 
 
 


 
לייבסיטי - בניית אתרים